piątek, 1 sierpnia 2014

Powrót do dzieciństwa - moje ulubione bajki


Ostatnio naszła mnie ochota na oglądanie starych bajek. Postanowiłam zrobić listę bajek, które kiedyś lubiłam oglądać. Miło jest tak powrócić do wspomnień z dzieciństwa :) Najpierw oglądałam wieczorynki, czyli np. Smerfy, Gumisie, Kubusia Puchatka, Filemona, Reksia, Misia Uszatka, Żwirka i Muchomorka i wiele innych. Potem gdy podrosłyśmy i tata kupił antenę satelitarną oglądałyśmy na kanale Jetix (już nie istniejącym) takie bajki jak : W.I.T.C.H.,  Naruto,  Król Szamanów. Uwielbiałam też Pokemony i Czarodziejkę z Księżyca. Uwielbiam piosenkę z Króla Szamanów, jej tekst jest bardzo motywujący.  Ostatnio powróciłam do tych bajek. To niesamowite jak wspomnienia odżywają, gdy widzi się na ekranie to, co widziało się w dzieciństwie. Zachęcam was do takiego seansu wspomnień :)

2 komentarze:

 1. Też oglądałam Naruto i Shaman King'a, jednak zdecydowanie lepiej oglądać przez internet z napisami zamiast lektora - nie ma wtedy cenzury :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Heh, fajny post. :) Przypomniały mi się czasy dzieciństwa. :) Oglądałam prawie wszystkie bajki, które wymieniłaś. Ojej, chyba skuszę się na taki bajkowy seans, może wrócą mi miłe wspomnienia dzieciństwa. ;) Zaobserwowałam. :) Liczę na to samo:
  http://hogwart-naszymi-oczami.blogspot.com/
  Z góry dzięki. Pozdrawiam cieplutko. ;*
  Evenstar

  OdpowiedzUsuń