wtorek, 19 sierpnia 2014

Wyzwanie blogowe dzień drugi- Gdzie chciałabym być za 5 lat

Hej kochani, pora na kolejny punkt wyzwania- Gdzie chciałabym być w życiu za 5 lat. Na początek trochę matmy. Dziś mam 16 lat, więc za 5 lat będę miała lat 21. To dobry czas na studia. Chcę studiować psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskiem lub na Uniwersytecie w Łodzi. Jeśli chodzi o Lublin, to uwzględniam go, ponieważ jest to jeden z najbliższych do mojego domu  uniwersytetów. Jeśli chodzi o Łódź, to mam tam rodzinę i podoba mi się to miasto, choć wiele osób uważa je za nieciekawe. Zachwycają mnie łódzkie murale i zabytkowe fabryki. Manufaktura to największe i najciekawsze centrum handlowe w Polsce. Byłam tam na ferie. Oto kilka zdjęć:

Ale życie to nie tylko miejsca. Dlatego do tego posta dołączam też to, kim chciałabym być za pięć lat. Otóż, po pierwsze chciałabym być pracowitą i oddaną studentką. Nie muszę być prymuską, ale chcę dawać z siebie wszystko. Po drugie, chciałabym być spełnionym i szczęśliwym człowiekiem. Po trzecie chciałabym mieć kontakt i dobre relacje z moimi dotychczasowymi i przyszłymi przyjaciółmi. Po czwarte chciałabym być sobą. Po piąte chciałabym spełniać swoje marzenia. Po szóste chciałabym odnaleźć swoją miłość. No i oczywiście mam nadzieję, że będę jeszcze pisać mojego bloga, dojrzalsza ale tak samo kreatywna. A wy gdzie chcecie być za 5 lat? Jak zmieni się wasze życie?
P.S. Zapraszam do wyzwania na blogu Sen Mai :)

8 komentarzy:

 1. Najważniejsze, by odnaleźć siebie i dążyć do wyznaczonych celów :) czego oczywiście serdecznie Ci życzę!

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ambitnie jak na tak młody wiek ! powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O - przypomniałaś mi o zimie, jaka jest ładna :) Życzę Ci realizacji wszystkich planów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. AFRYKA najbardziej na świecie <3

  byisiuuulek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem przekonana, ze jeśli się postarasz osiągniesz wszystko, co zaplanowałaś. Też nie mam w planach rezygnacji z blogowania przez najbliższe pięć lat. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. podoba mi się, że wciąż chcesz się rozwijać, chcesz być lepsza...grunt to wyznaczać sobie cele i je realizować, myślę, że Ci się uda:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jesteś taka młodziutka, 16 lat miałam 16 lat temu :) Ale wciąż czuję się bardzo młodziutka ;)
  Fajnie, że masz sprecyzowane plany o studiach, ważne też na przyszłość myśleć o przedsiębiorczości i każdego dnia się dokształcać, o tylko zaprocentuje na przyszłość.
  Życzę Tobie realizacji swoich marzeń!

  OdpowiedzUsuń
 8. Powodzenia kochana. :)
  Jeśli masz określone cele to już połowa sukcesu. :)

  OdpowiedzUsuń