niedziela, 14 września 2014

Moje złote myśli

Ostatnio ściągnęłam sobie na telefon aplikację notatnik. Jest bardzo fajna, bo pozwala spisywać różne rzeczy. Piszę teksty i tytuły piosenek, swoje własne teksty, wiersze a także złote myśli. Otop kilka z nich:

,, Nawet najbardziej zawiłe myśli można przekazać za pomocą paru słów"

,,Gdy chcesz przekazać komuś coś dla siebie ważnego, użyj takich słów, by przekaz trafiał do ciebie patrzącego przez pryzmat odbiorcy"

,, Każda rzecz ma swoją niepowtarzalną wartość, jeśli tylko dodasz do niej coś od siebie"

,, Każda cząstka naszej osobowości ofiarowana światu wraca do nas przechodząc przez różne ręce. Jeśli ktokolwiek się nad nią zatrzyma i doda coś od siebie, to zyskuje ona na swojej wartości, by potem wrócić do punktu wyjścia porażając ogromem swego bogactwa"

,, Kocham to uczucie gdy słucham muzyki i wczuwam się w nią. Wtedy każda chwila jest nowym doświadczeniem, ciało przeszywa tysiąc dreszczy. Cały świat traci znaczenie, a ja staję się dźwiękiem. Wszystko układa się w jedną całość, a ja czuję, że jestem na właściwym miejscu. Muzyka to dotyk Boga. Nie wyobrażam sobie bez niej świata, życia i nieba."

To moje złote myśli. A wy kolekcjonujecie je? Polecam wam to :) Do przeczytania!


1 komentarz:

  1. Nie mam jakiś swoich złotych myśli i na pewno ich nie kolekcjonuję, ale niektóre motta są fajne i warto je zapamiętać.

    OdpowiedzUsuń