poniedziałek, 29 grudnia 2014

Kreatywny sylwester

Już za niedługo jedna z najlepszych nocy w roku - sylwester :) Każdy chce by ten wieczór, tak wyczekiwany, tak planowany nie był nudny. Jak to zrobić?
Można zrobić imprezę tematyczną. Lata 50. hipisi, rock, Bollywood, co tylko przyjdzie do głowy.Możesz też po prostu powiedzieć, że urządzasz bal przebierańców i poprosić o przebranie za kogokolwiek :) Można też urządzić bal maskowy :) Warto też zadbać o przekąski, np babeczki z zabawnymi ozdobami z lukru, lub kanapki wycinane w różne wzory (posłuż się foremkami do ciasteczek). Warto też zrobić jakieś pomysłowe, ale niezbyt czasochłonne ozdoby. Serpentyny i balony to tradycja. Ale można narysować markerem zabawne buźki na balonach, albo zrobić ozdoby w ciekawych kształtach, ozdobić słomki do napojów w kształt wąsów, kupić balon wypełniony konfetti i w chwili gdy zacznie się nowy rok przebić go. Albo zrobić rożki na słodycze.Bardzo fajnym motywem są życzenia noworoczne (np. plakat), zegary, gwiazdy i cyfry nowego roku. No i brokat. Blask jest wskazany :)  Fajnie jest też zrobić nastrój za pomocą lampek choinkowych (może też być choinka jeśli ciągle stoi :p) lub świeczek.
Jak już są przygotowane dekoracje,należy zadbać o rozrywki. Bardzo fajne są różne gry towarzyskie. Kalambury, butelka na pytania (albo pocałunki, jak wolicie :p) papieroski, taboo, skojarzenia, bierki, karty i wiele, wiele innych.
Można też znaleźć jakieś fajne filmy (najlepiej komedie) i pooglądać.
Fajnie jest też porobić losy z imionami uczestników, osobno dziewczyn i chłopaków. Goście tańczą z osobami, które wylosują

Pomysłów jest tyle  ile głów. Także niech to będzie kreatywny sylwester a także cały rok :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz