piątek, 25 lipca 2014

Oto moje zwierzaki

Dzisiaj trochę bawiłam się na dworze z moimi królikami. Są to zwyczajne króliki żadne tam miniaturki. Ale to jeszcze nie teraz. nasz ogródek jest ogrodzony, więc wypuściliśmy je samopas. Potem było dużo śmiechu przy łapaniu ich.  Oto kilka ich zdjęć:

 Oprócz królików mam dwa koty, które nazywają się MJ (skrót od Michael Jackson) i Piratka . MJ ma tak na imię, bo jego sierść przypomina kostium Michaela Jacksona. A Piratka, bo kiedyś miała coś z okiem.
Oto mój MJ. A wy jakie macie zwierzaki? Napiszcie w komentarzu :)


Sposoby na ułatwienie sobie życia

Hej, dziś przygotowałam dla was sposoby na ułatwienie sobie życia. Pewnie niektóre z nich są wam znane, ale warto je przypomnieć. Zapraszam:)

1. Sposób: Obieranie parówek nie sprawi wam kłopotu, jeśli po ugotowaniu włożycie je do letniej wody. Mokre parówki obierają się znacznie lepiej.

2. Sposób: Aby przedłużyć żywotność żyletek należy trzymać je w... zamrażarce. Można też nawilżyć je oliwką i przy okazji nie musicie używać pianki czy kremu do golenia.

3. Sposób: Dobrym sposobem na golenie jest użycie odżywki do włosów. Zapewni dobry poślizg i nawilży skórę.

4. Sposób: Aby obrać jajko, należy obrać je najpierw u góry i u dołu, a potem dmuchnąć (pamiętajcie, żeby u dołu zrobić większą dziurę.

5. Sposób: Aby usunąć gumę lub plastelinę z włosów należy potrzeć ją kostką lodu.

6. Sposób:
7. Sposób:

8. Sposób: Aby łatwo rozwiązać łańcuszek należy posypać go talkiem dla niemowląt

9. Sposób: Czy kiedyś mieliście problem z nalaniem soku z kartonu?

10. Sposób:Łatwy sposób na spakowanie ubrania na zmianę


Mam nadzieję, że te sposoby wam pomogą. Do zobaczenia ;)