sobota, 26 lipca 2014

Ekspresowe wyzwanie blogowe- Dlaczego bloguję?

Oto kolejny punkt wyzwania. Cóż, jak to było... A już wiem
Pewnego słonecznego dnia, gdy słońce chyliło się ku zachodowi i rzucało cienie na moją klawiaturę...
 A tak na serio, to bloguję, bo po prostu mi się nudzi. Dzięki blogowaniu mogę podzielić się z wami moimi spostrzeżeniami i pasjami a także po prostu zapełnić sobie czas.Dzięki blogowi wreszcie dzielę się z kimś moimi pasjami. Potrzebowałam tego. Oprócz tego bloga mam jeszcze dwa inne, jeden z opowiadaniem i jeden z moimi wierszami. Dzięki nim mogę poznać nowych ludzi i po prostu coś tworzyć. To tyle jeśli chodzi o to dlaczego bloguję. :)

Ekspresowe wyzwanie blogowe - Historia nazwy mojego bloga

Dziś przeglądając internet natknęłam się na wyzwanie blogowe.Polega ono na tym, że przez 5 dni będę pisać na różne tematy zadane przez blogerkę. Dzisiejszy temat: historia nazwy mego bloga.
Zanim założyłam bloga długo zastanawiałam się nad jego nazwą. Najpierw przez krótki okres było "O wszystkim i o niczym" bo właśnie taki miał być mój blog. Potem założyłam konto na zapytaj z nickiem takasobiezwykłanastolatka. I tak powstał kolejny tytuł: "Taka sobie zwykła nastolatka". Przez jakiś czas miałam nazwę "Fioletowy storczyk", bo lubię fioletowy i cały mój blog jest fioletowy. Potem było fioletowy pamiętnik, Morea orkidea (to po jakiemuśtam fioletowy storczyk), My Wonderland i w końcu My Imagiland (to połączenie słów "wyobraźnia" i "kraina") Tak więc oto historia nazwy mojego bloga :) Mój adres to połączenie słów Bayolet (fiolet po jakiemuś tam) i Julietta


Wyzwanie jest pięciodniowe, ale ja je zrobię w dwa dni, bo za późno się obejrzałam. A więc zaraz pojawi się tu kolejny post. :)