wtorek, 19 sierpnia 2014

Wnętrze rockowe

Hej, ostatnio byłam na zakupach z koleżanką i stwierdziłyśmy, że urządzimy pokój w stylu rockowym. Jak urządzić taki pokój. Po pierwsze, najlepiej, żeby motywem przewodnim były trzy kolory: czerwony, czarny i biały lub dwa czarny i czerwony. Do tego dorzucamy płyty winylowe na ścianie, motyw gitary, plakaty i zdjęcia zespołów i dla dobrego nastroju światełka. Oto kilka przykładów:

Wyzwanie blogowe dzień drugi- Gdzie chciałabym być za 5 lat

Hej kochani, pora na kolejny punkt wyzwania- Gdzie chciałabym być w życiu za 5 lat. Na początek trochę matmy. Dziś mam 16 lat, więc za 5 lat będę miała lat 21. To dobry czas na studia. Chcę studiować psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskiem lub na Uniwersytecie w Łodzi. Jeśli chodzi o Lublin, to uwzględniam go, ponieważ jest to jeden z najbliższych do mojego domu  uniwersytetów. Jeśli chodzi o Łódź, to mam tam rodzinę i podoba mi się to miasto, choć wiele osób uważa je za nieciekawe. Zachwycają mnie łódzkie murale i zabytkowe fabryki. Manufaktura to największe i najciekawsze centrum handlowe w Polsce. Byłam tam na ferie. Oto kilka zdjęć:

Ale życie to nie tylko miejsca. Dlatego do tego posta dołączam też to, kim chciałabym być za pięć lat. Otóż, po pierwsze chciałabym być pracowitą i oddaną studentką. Nie muszę być prymuską, ale chcę dawać z siebie wszystko. Po drugie, chciałabym być spełnionym i szczęśliwym człowiekiem. Po trzecie chciałabym mieć kontakt i dobre relacje z moimi dotychczasowymi i przyszłymi przyjaciółmi. Po czwarte chciałabym być sobą. Po piąte chciałabym spełniać swoje marzenia. Po szóste chciałabym odnaleźć swoją miłość. No i oczywiście mam nadzieję, że będę jeszcze pisać mojego bloga, dojrzalsza ale tak samo kreatywna. A wy gdzie chcecie być za 5 lat? Jak zmieni się wasze życie?
P.S. Zapraszam do wyzwania na blogu Sen Mai :)