poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Nocowanie u koleżanki - photos

Hej, dzisiaj chcę wam pokazać zdjęcia z pobytu u koleżanek. Było bardzo fajnie, jeździłyśmy rowerami, siedziałyśmy nad jeziorkiem, pływałyśmy pontonem, graliśmy w monopol oraz na gitarze i gotowałyśmy. To były wspaniałe chwile, bo mogłam je spędzić z ważnymi dla mnie osobami. Oto zdjęcia:
Think positive!

Mamy jeszcze lato, ale powoli, małymi kroczkami zbliża się jesień- moja najbardziej znienawidzona pora roku. Za oknem szaro, mokro, a ty musisz wstać o szóstej rano, zebrać się, stać na przystanku, mokry, zziębnięty, potem jedziesz do szkoły zatłoczonym autobusem, bo oczywiście staruszki musiały usadzić wygodnie swoje siatki. Potem w szkole znów ta znienawidzona nauczycielka matmy, która z satysfakcją patrzy w przerażone oczy niedouczonych nastolatków. Tak, właśnie za chwilę będzie sprawdzian. I jak tu być szczęśliwym... Może to banalne, ale istnieją ludzie, którzy marzą o takim życiu.  Ty masz dwie nogi, które mogą zajść gdzie tylko zechcesz, dwie ręce, które mogą zrobić, co tylko zechcesz, umysł, który może wymyślić co tylko zechcesz, głos, którym możesz przekazać co tylko zechcesz. Czyż to nie jest wspaniałe? No tak, ale jak tak myśleć, skoro życie jest takie szare i monotonne... Nie musi takie być! Zastanawiałeś się kiedyś ile czasu poświęcasz na narzekanie? A gdyby tak każdą tą minutę, kiedy narzekasz zamienić w działanie, to mógłbyś dokonać rzeczy wielkich.Ale powoli, pomalutku. Życie, co prawda jest krótkie ale nic wartościowego nie przychodzi od razu. Wszystko co daje satysfakcję pochodzi z ciężkiej pracy i cierpliwości człowieka. Co możesz zrobić, by "pokolorować" ten świat? Zacznij od małych zmian. Może przemebluj swój pokój. Albo uporządkuj wszystkie swoje szafki. Możesz znaleźć rzeczy o których istnieniu już dawno zapomniałaś. Zadzwoń do przyjaciółki/przyjaciela. Włącz muzykę i zacznij śpiewać i tańczyć. Możesz też, pobiegać (ruch to świetny sposób na chandrę), wyjść na spacer z psem lub jeśli za oknem zimno i mokro, to możesz wziąć gorącą kąpiel lub obejrzeć jakąś fajną komedię lub przeczytać fajną książkę przy kubku gorącej herbaty lub kakao. To naprawdę poprawia nastrój. No i nie zapomnij o innych. Pamiętaj, że każde dobro, jakie okażemy drugiemu, przechodzi dalej i rozchodzi się jak kręgi na wodzie. Ważne tylko by ktoś zaczął. Naprawdę, uwierz, że możesz zrobić wiele. A jeśli cię nie przekonałam, to obejrzyj to, co przygotowałam poniżej:

Fanpage na facebooku

Hej, ostatnio założyłam fanpage na facebooku i serdecznie was na niego zapraszam. https://www.facebook.com/pages/My-Imagiland/682483475162767?ref=hl