niedziela, 14 września 2014

Kilka słów do was

Cześć, ostatnio zauważyłam, że nikt nie komentuje moich postów. Martwi mnie to. Mam wrażenie, że straciłam zajawkę do tego wszystkiego. Dlatego teraz zwracam się do was, powiedzcie mi:
- Czy podoba wam się ten blog?
- Czy wpisy są wartościowe?
- Jak wam się podoba estetyka bloga?
- Co powinnam zmienić?
- Czy ostatnie wpisy są gorsze?
- Czemu liczba komentarzy spadła?

Liczę na was. Nie chodzi mi o to, by mieć nie wiadomo ile komentarzy. Zależy mi na choćby jednym szczerym komie. Walcie śmiało, ja wezmę sobie wasze porady do serca. Jeśli nie będzie odzewu, to zawieszę bloga...

Moje złote myśli

Ostatnio ściągnęłam sobie na telefon aplikację notatnik. Jest bardzo fajna, bo pozwala spisywać różne rzeczy. Piszę teksty i tytuły piosenek, swoje własne teksty, wiersze a także złote myśli. Otop kilka z nich:

,, Nawet najbardziej zawiłe myśli można przekazać za pomocą paru słów"

,,Gdy chcesz przekazać komuś coś dla siebie ważnego, użyj takich słów, by przekaz trafiał do ciebie patrzącego przez pryzmat odbiorcy"

,, Każda rzecz ma swoją niepowtarzalną wartość, jeśli tylko dodasz do niej coś od siebie"

,, Każda cząstka naszej osobowości ofiarowana światu wraca do nas przechodząc przez różne ręce. Jeśli ktokolwiek się nad nią zatrzyma i doda coś od siebie, to zyskuje ona na swojej wartości, by potem wrócić do punktu wyjścia porażając ogromem swego bogactwa"

,, Kocham to uczucie gdy słucham muzyki i wczuwam się w nią. Wtedy każda chwila jest nowym doświadczeniem, ciało przeszywa tysiąc dreszczy. Cały świat traci znaczenie, a ja staję się dźwiękiem. Wszystko układa się w jedną całość, a ja czuję, że jestem na właściwym miejscu. Muzyka to dotyk Boga. Nie wyobrażam sobie bez niej świata, życia i nieba."

To moje złote myśli. A wy kolekcjonujecie je? Polecam wam to :) Do przeczytania!