sobota, 24 stycznia 2015

Być jak Audrey Hepburn
Jako ikonę lat 50'tych bezsprzecznie można uznać Audrey Hepburn. Jej styl pełen elegancji, kobiecości, dziewczęcy a zarazem klasyczny inspiruje i budzi podziw do dziś. Jakie są typowe elementy stylu Audrey?

1.FRYZURA

Posiadaczki ciemnych włosów teraz mają szczęście, bo ich fryzury będą najbardziej podobne i może ktoś kiedyś pomyśli: "ta dziewczyna kogoś mi przypomina" ;)

Kok podobny do tego na zdjęciu można wykonać na dwa sposoby:

A. Należy pokręcić włosy i upiąć je w taki sposób po czym spryskać lakierem.

B. Zainspirować się tym tutorialem :
https://www.youtube.com/watch?v=g_OpwQf9q60

2. MAKIJAŻ

Czarne kreski, przydymione oczy, delikatne usta, idealna cera, wyraziste brwi. Tak właśnie prezentowała się Audrey. Jej makijaż nie jest skomplikowany i łatwo go wykonać.  Jest bardzo klasyczny i pasuje do wszystkiego :)

3.MAŁA CZARNA

Mała czarna, najczęściej noszona przez Audrey przeszła do historii. I słusznie. Jest seksowna, elegancka, klasyczna i uniwersalna. Dobra na każdą okazję. No i czerń wyszczupla :D
4. SUKIENKA ROZKLOSZOWANA

Hit lat 50'tych powraca. Jest bardzo dziewczęcy i podkreśla kobiece atuty. Wyszczupla talię, podkreśla biust bez zbędnego odkrywania i tak jest seksowny. Najlepsze są pastelowe kolory oraz klasyczna czerń ;)
5. BUTY

Klasyczne czółenka są nie tylko eleganckie, ale też wygodne. Dla dziewczyn, które nie lubią i nie potrzebują szpilek ;)

6. BIŻUTERIA

O ile ubiór Audrey był skromny, o tyle biżuteria była niemalże królewska. Królowały perły. Zwykły perłowy naszyjnik już sprawi, że będziesz się czuć jak ona.
7. STYL BYCIAAudrey była damą nie tylko na zewnątrz ale także w środku. Idealne maniery, promienny uśmiech, dobroć i miłość do świat, ludzi i zwierząt to cechy które ją wyróżniały. Dlatego nie zapomnijmy o tym :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz