środa, 7 stycznia 2015

Styczeń w słowach z Różową KlarąHej, dzięki Patussie wyhaczyłam fajny blog o nazwie Różowa Klara a na nim projekt o nazwie: Styczeń w słowach. Uwielbiam wyzwania i projekty międzyblogowe, więc od razu się do tego zapaliłam :) Tytuł pierwszego posta to 2015.

Szczerze, to kompletnie nie wiem o czym zrobić tego posta. 2015. Co to za tytuł? Może postanowienia noworoczne? Ale to takie banalne... Albo historia o tym jakbym chciała, żeby potoczył się ten rok. Ale po co ujawniać marzenia, może wtedy się one nie spełnią?

...

Myślę, że jednak zdecyduję się na marzenia i zmiany jakich chciałabym dokonać.

Na początek moje plany. Jedną z dosyć pewnych rzeczy jest wycieczka, na którą jadę w czerwcu. Będę zwiedzać Katalonię i Prowansję :) Strasznie się cieszę. W przyszłości zrobię o tym oddzielny post. Z takich bliższych planów, mam bilet na koncert zespołu LemON :) Bardzo się z tego cieszę, że udało mi się go załatwić :) Oprócz tego mam wystąpić na przesłuchaniach do szkolnego konkursu Mam Talent. Będę razem z zespołem prezentować piosenkę Braci - Za szkłem. Jestem bardzo podekscytowana. Oprócz tego moja siostra pisze matury i życzę jej powodzenia :* Ja sama wkraczam w nowy etap w moim życiu. W etap dorosłości i odpowiedzialności. Muszę wydorośleć, bo już wkrótce wszystko się zmieni. No może nie wszystko, ale kilka spraw tak.
Poza tam zobaczymy jak potoczy się ten rok. Może los będzie dla mnie łaskawy :) W ogóle mam taki plan, żeby w każdym miesiącu wdrożyć w życie jakieś postanowienie. W tym miesiącu będzie to ograniczenie słodyczy i ćwiczenia. W końcu jakoś trzeba wyglądać na wakacje :p Potem, w lutym będę kontynuować moje postanowienie styczniowe i dołożę kolejne :) Już przetrwałam sylwester bez picia, także postanowienie na sierpień jest w planach :) Postaram się dać z siebie wszystko. Tak jak już zauważyliście mam nowy wygląd na blogu a to tylko początek zmian. Zamierzam regularnie dodawać posty i jak najbardziej kreatywne pomysły przedstawiać. Mam nadzieję, że to będzie dobry rok zarówno dla mnie jak i dla was. Chciałabym aby grono moich czytelników powiększyło się troszeczkę, więc postanawiam częściej zaglądać na różne blogi. To by było na tyle, pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku!


2 komentarze:

  1. Niech będzie dla ciebie łaskawy i szczęśliwy :) Katalonia <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Życzę Ci spełnienia postanowień, niech rok 2015 będzie bardzo optymistyczny i umożliwi ci spełnianie marzeń! :*

    OdpowiedzUsuń