środa, 18 lutego 2015

Moje postanowienia + Gdzie w sieci można mnie znaleźć?


 Ostatnio z racji tego, że na ferie się leniłam i nie wychodziłam z domu, co źle odbiło się na mojej figurze i samopoczuciu. Postanowiłam codziennie wracać ze szkoły na piechotę. Ograniczam też słodycze. Mam nadzieję, że wytrwam. Ze szkoły wracam 40 minut, ale nie jest to jakieś bardzo męczące. Idę swoim krokiem, nie spieszę się i podziwiam świat :p Dużo mi to daje, bo mam satysfakcję, mogę się dotlenić i zrelaksować. To bardzo przyjemne. Chodzę na piechotę od początku tygodnia. natomiast słodycze ograniczam od dzisiaj. Trzymajcie za mnie kciuki :)

A tak poza tym, to dzisiaj się trochę wypromuję. A co! Oto linki do miejsc, gdzie w sieci można mnie znaleźć:

Facebook
Ask
Tumblr
zapytaj.onet
Instagram

To by było na tyle. Do napisania ;)

Dzisiaj ciągle nucę...

Dzisiaj mam dla was kolejną piosenkę. Tym razem jest to utwór mojego ulubionego zespołu - Evanescence. Piosenka nosi tytuł "My last breath" Opowiada o miłości nieszczęśliwej i potrzebie odejścia od ukochanej osoby. Podmiot liryczny (jeśli można to tak nazwać) zwraca się do ukochanego ze słowami:
"Wstrzymaj mój ostatni oddech
Zachowaj w sobie mnie całą
Wszystkie moje myśli są o Tobie
Słodki zachwyt światłem
Skończy się tej nocy"
Co do melodii to nie spodobał mi się początek, który jest komputerowy. W ogóle nie pasuje do nastroju piosenki. Nie wiem czemu tak jest. Może kompozytor chciał jakoś wyróżnić tę piosenkę? Nie mam pojęcia. Tak czy siak, gdy wsłuchałam się w dalszą część, bardzo mi się ona spodobała. Tworzy ona nastrój lekkiego żalu, ale też zawiera w sobie siłę. Dobra na gorszy nastrój, gdy człowiek chce się wypłakać. Może też zmotywować do wyznania ukochanej osobie swoich uczuć. Według mnie. Głos Amy Lee jest tu ładnie wyeksponowany. Piosenka nie jest przekrzyczana, ale jednocześnie pokazuje cały wachlarz możliwości wokalistki. Według mnie jest to jedna z najlepszych piosenek w albumie Fallen.