wtorek, 10 marca 2015

Top 10 czyli moje ulubione piosenki zespołu Evanescence

Evanescence to bezsprzecznie mój ulubiony zespół. Jednakże, jak to bywa, jedne z ich piosenek lubię bardziej inne mniej. Dzisiaj zrobię dla was ranking dziesięciu najlepszych piosenek tego zespołu. Nie potrafię wybrać najlepszej, więc kolejność będzie przypadkowa.

1. My immortal
2. Going under
3. My last breath
4. Good enought
5. My heart is broken
6. Lost in paradise
7. Anything for you
8. You
9. Where will you go
10. Bring me to lifeGorąco polecam wam te i inne piosenki zespołu Evanescence. Jest to zespół, który spodoba się osobom o wrażliwej duszy, takim jak ja. Może kiedyś opiszę ich dokładniej.
To tyle na dzisiaj. Do napisania :*

DIY: bransoletka (WB2)

Hej, dzisiaj niestety coś, co już na tym blogu było, ale to wynika z faktu, że jestem w internacie i nie mam za bardzo możliwości na stworzenie czegoś DIY.

Bransoletka

Potrzebne są:

- srebrne koraliki (lub perełki)
- kokardka
- czarna gumka

Wykonanie:

Do gumki przyszywamy koraliki w rzędzie i na końcu przyszywamy lub przyklejamy kokardkę. Można na środku kokardki dodać jakiś diamencik lub duży koralik w tym samym kolorze co pozostałe.
Moje wiosenne plany (WB1)

Hej, na blog Sen Mai powróciło wyzwanie blogowe. Bardzo się z tego cieszę, bo takie wyzwania są motorem do blogowania :) Pierwszego dnia mam napisać listę planów na wiosnę. A więc oto one:

1. Wracać ze szkoły na piechotę.
Wiem, może to nie wydaje się wielkim wyzwaniem, ale fakt, że moja szkoła znajduje się około 1 km od internatu zmienia postać rzeczy, nie? Dlatego jest to mój pierwszy z planów.2. Jeździć na rolkach.
Już od dawna czekałam na ten czas, kiedy będę mogła założyć rolki i sobie pojeździć. I oto ten czas nadszedł. Planuję przywieźć rolki tu, do miasta, w którym się uczę i śmigać na nich. To naprawdę świetny sposób na odstresowanie się. Polecam każdemu!
3. Spędzać czas z przyjaciółmi.
Wspólne wychodzenie na spacery, to coś, za czym bardzo tęskniłam w zimie. Więc teraz trzeba to nadrobić :)4. Fotografować.
Wiosna to świetny czas na robienie zdjęć. Jest ciepło, wreszcie jest trochę światła. Chcę wychodzić na sesje tuż przed zachodem słońca. Wtedy światło jest najlepsze, takie złote i miękkie.5.  Chodzić w sukienkach i spódnicach.
Wiosna to świetny czas na sukienki i spódnice :)

6. Chodzić w trampkach.
Uwielbiam trampki. A na wiosnę bardzo fajnie jest je założyć


To by było na tyle. Do napisania :*